Elastyczna siatka do owijania palet od producenta

W czasach masowych usług najważniejsze jest bezpieczeństwo towarów. Bez względu na rodzaj przewozu każdy producent pragnie zapewnić transportowanym produktom najlepszą jakość. Korzysta więc z nowoczesnych i wydajnych rozwiązań, które chronią towar przed zniszczeniem i zbyt dużym nasłonecznieniem. Artykuły do pakowania, bo o nich mowa, wytwarzane są z najdokładniejszą starannością. Są trwałe pod względem mechanicznym, rozciągliwe i odporne na przedarcia. Zawsze produkowane są z myślą o estetyce pakowania. Jako producent siatki do owijania palet, proponujemy naszym Klientom konkretne rozwiązania w bardzo atrakcyjnych cenach. Na co dzień rozmawiamy z różnymi Klientami. Rozumiejąc ich potrzeby zdajemy sobie sprawę z tego jakie są ich potrzeby co do właściwości produktów do pakowania. Dokładnie dobieramy produkty do Państwa potrzeb. Jesteśmy w stanie zaoferować takie produkty jak: kaptury foliowe, worki do węgla i siatka do owijania palet.

Siatka do owijania palet – wysokie standardy i elastyczność

Wilgoć jest najczęściej najgorszym problemem z jakim walczą pracownicy zakładów przemysłowych. W zależności od świeżości produktu, zbyt duże zawilgocenie jest w stanie doprowadzić do jego zepsucia. Produkowana przez naszą firmę siatka do owijania palet to artykuł który eliminuje zjawisko kondensacji, które tworzy się w efekcie różnicy temperatur. Ta siatka zapewnia optymalną wentylację ładunku i może być z powodzeniem wykorzystywane do przewożenia, lub także ochrony takich produktów jak wyroby mleczarskie, drewno, warzywa, czy owoce, które wymagają wysokiego poziomu ochrony. Siatka elastyczna do owijania palet cechuje się dużą odpornością na rozdarcie i działanie promieni UV. Jako producent siatki do owijania palet oferujemy zindywidualizowany do Państwa potrzeb produkt. Zapewniamy duży wybór szerokości, długości jak i gramatury siatki. Siatka do owijania palet może być używana w ręcznie lub też w owijarkach automatycznych, ponieważ jest bardzo praktyczna w użyciu.

Kaptury foliowe – maksimum komfortu, zero uszkodzeń

Łatwe pakowania produktów na paletach jest już w zasięgu Waszych rąk. Kaptury foliowe na palety perfekcyjnie nadają się do zabezpieczania ładunku podczas dalekiego transportu. Nie przepuszczają szkodliwych promieni UV i są odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne. Wyróżniamy kaptury foliowe termokurczliwe i kaptury foliowe wykonane z folii opakowaniowej. Kaptury foliowe termokurczliwe działają w oparciu o proces zgrzewania. W trakcie zgrzewania idealnie dostosowują się do rozmiaru i kształtu towaru, zapewniając najbardziej efektywne warunki bezpieczeństwa. Kaptury foliowe na palety mają jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę. Występują w wielu wersjach kolorów i są wyposażone w informującą Klientów grafikę, nadrukowaną na wierzchu. Przez ten prosty zabieg są idealnym nośnikiem informacji reklamowej, którą dostrzeże każdy z odbiorców Twojego towaru. Kaptury foliowe na palety to produkt, który dokładnie zabezpieczy Twój ładunek przez odkształceniem i zawilgoceniem.

Kolorowe worki do węgla

Worki do pakowania węgla wyróżnia elegancki wygląd. Są one wytwarzane po to aby zagwarantować najlepsze warunki magazynowania opału i atrakcyjną formę informacji reklamowej. Jako producent artykułów do pakowania, dbamy także nowoczesne rozwiązania marketingowe. Na każdym zamówionym przez Ciebie worku wydrukujemy ciekawą informację o Twoim produkcie. Naszym zadaniem jest to fajny sposób na zainteresowanie swoich Klientów i wpisanie się w ich świadomości na dłużej. Worki do pakowania węgla produkowane są z mocnych surowców o zróżnicowanych pojemnościach 5kg, 10kg, 20kg, 25 kg i 50 kg . Na specjalne życzenie Klienta wytwarzamy także worki o mniej standardowych rozmiarach.

Siatka rolnicza – niespotykana wytrzymałość, dowolne rozmiary

Będąc producentem siatki ogrodzeniowej zdajemy sobie sprawę, że najistotniejsze jest bezpieczeństwo. W szczególności dla rolników, których chcą chronić swoje pola uprawne przed atakującą biegającą, leśną zwierzyną. Proponowana przez nas siatka rolnicza to niska cena i wytrzymałość w jednym.Oprócz oczywistego zastosowania, siatka rolnicza może być także używana do belowania siana i słomy. Zatem jest to produkt o niespotykanych właściwościach. W naszym sklepie produkujemy siatkę o wybranych przez Klienta rozmiarach. Dopasowujemy się do jakichkolwiek oczekiwań Klienta i gwarantujemy natychmiastową realizację zlecenia. Siatka rolnicza produkowana jest z surowców o znakomitej jakości, co sprawia, że jest chętne kupowanym produktem.

Zapinki do zabezpieczenia ładunków – praktyczne i trwałe

W procesie pakowania równie ważną rolę spełniają akcesoria, które na końcu chronią towar przed zniszczeniem, dostępem wody i promieniami ultrafioletowymi. Produkty takie jak taśmy pp i zapinki do ładunków to ostatni krok do precyzyjnej ochrony produktów na paletach. Stosując taśmy polipropylenowe zapewniasz sobie maksymalny komfort i najwyższą jakość zabezpieczeń. Przez wzgląd na niską cenę i znakomitą wytrzymałość, taśmy PP są jednym z najbardziej rekomendowanych produktów do pakowania. Oferujemy również zapinki do zapinania ładunków, które konkretnie montują każdy typ ładunku na paletach. Dzięki doskonałej trwałości złącza powinny być wykorzystywane wszędzie tam, gdzie ochrona towaru jest najważniejsze.

Jako producent kapturów foliowych i innych produktów do pakowania możemy spełnić wszelkie potrzeby naszych Klientów. Dbamy o wysokiej jakości zabezpieczenia towarów przed wilgocią i odkształceniem. Od kilku lat oferujemy naszym Klientom nowoczesne i skuteczne rozwiązania w zakresie pakowania. Realizujemy spersonalizowane zlecenia i dotrzymujemy umówionych terminów. Oferujemy najwyższą jakość materiałów w atrakcyjnej cenie, co sprzyja bliskiej współpracy. Ochrona Twoich produktów to dla naszej firmy najważniejszy priorytet.

Zajrzyj na naszą stronę internetową i sprawdź nasze produkty: siatka do owijania palet.

Strona używa cookies
Ok