Organizacja ślubu w kilku krokach

Ślub – chwila na którą czekają wszyscy zakochani. To niepowtarzalna uroczystość pełna czułości, beztroski i wspaniałej zabawy w otoczeniu bliskich osób. Ten dzień powinien mieć wspaniałą scenerię – gustowne dekoracje ślubne, porywającą do tańca muzykę i pyszne jedzenie. Przygotowanie ślubu zajmuje dużo czasu i nie jest wcale tak proste jak uważasz. W tej sprawie możemy zawsze oddać się w ręce ekspertów od organizacji wesela, bądź zastosować się do wskazówek naszego bezpłatnego poradnika. Opowiemy tobie jak w niewielu krokach zaaranżować swoje wesele, jak przygotować efektowne dekoracje weselne do kościoła i sali weselnej, jak i o jakich procedurach pamiętać. Dzięki naszemu drobnemu poradnikowi nie zwariujesz w trakcie przygotować. Zapraszamy do lektury!

Krok pierwszy – rezerwacja sali weselnej

Zaręczyny już minęły. Teraz czas pomyśleć o weselu. Gdzie je zorganizować? Ilu gości zaprosić? Jaki rozmiar sali weselnej będzie odpowiedni? To pytania, które dobrze jest zadać sobie na samym starcie. Dopasuj datę wesela i zorientuj się czy w wskazanych miejscach są jeszcze możliwe do zarezerwowania terminy. Dowiedz się ile osób zmieści określona sala ślubna i jakie posiłki będą serwować podczas ceremonii. Zgromadź wszystkie informacje i zdecyduj się na tą salę, która najbardziej Wam odpowiada. Pamiętaj także o osobach, które dojeżdżają z odległych miejscowości. Powinni mieć oni zapewniony nocleg, albo dojazd do pobliskiego hotelu. Z swojego doświadczenia polecamy, aby wybrać restaurację, bądź też lokal weselny, który dysponuje chociaż kilkoma pokojami dla gości. To proste rozwiązanie, szczególnie wówczas gdy chcesz zorganizować wesele w dalekiej odległości od miejscowości w której żyjesz.

Muzyka i zdjęcia na weselu

Równocześnie z zajęciem sali weselnej powinnaś zacząć się rozglądać za właściwym zespołem weselnym, lub też dj-em weselnym. Najlepiej wybierz kogoś z polecenia znajomych, czy bliskich. Należałoby także zajrzeć do internetu i rozpoznać wypowiedzi na temat wybranych zespołów. Najważniejsza reguła przy wyborze zespołu weselnego to – nie patrz na cenę. Profesjonalny DJ na wesele zagwarantuje Ci noc pełną doznań. Nie tylko zadba o muzykę, ale też o ciekawe zabawy weselne. Nie zapomnij, że masz możliwość poprosić wyselekcjonowane zespoły o próbki nagrań. W ten sposób ocenisz, kto gra najlepiej i kto najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Na tym etapie zacznij szukać profesjonalnego fotografa ślubnego. Uwiecznienie tego wyjątkowego dnia to najdoskonalszy prezent jaki sobie sprawisz.

Idealna suknia weselna

To jest ten niepowtarzalny moment. Pewnie przyznasz, że całe życie na to czekałaś. Marzenie w końcu się urzeczywistnia. Dobór sukni ślubnej to bardzo istotna czynność dla każdej dziewczyny. Każda z nas marzy o tym by prezentować się w tym dniu pięknie. Oczy wszystkich będą się będą się Tobą zachwycać, dlatego pamiętaj – pompatyczność nigdy nie jest dobra. Zamiast wielkiej sukni wieczorowej, wybierz skromną i funkcjonalną. W swojej weselnej kreacji masz się czuć dobrze. Ma ona uwidaczniać Twoją figurę i harmonizować się z resztą kompozycji. Nie tak dawno można było zakupić jedynie suknie weselną w kolorze białym. Współcześnie suknie występują w pełnej ferii kolorów – od beżowego, po fioletowy. Jeżeli masz ograniczony budżet, należałoby się zastanowić nad wypożyczeniem sukni z specjalistycznego salonu. Koszty będą znacząco mniejsze, a rezultat identyczny.

Dekoracje ślubne – wystrój sali o jakim marzysz

W sumie wszystko masz już zorganizowane – sala zajęta, DJ weselny otrzymał już pierwszą ratę, a suknia czeka na Ciebie w salonie. Następnie powinnaś jeszcze zatroszczyć się o wygląd kościoła i sali weselnej. Jeżeli posiadasz właściwe zdolności i sporą ilość wolnego czasu, możesz sama stworzyć skromne dekoracje ślubne. Przydatne okażą się zrobione już aranżacje, które zlokalizujesz na różnych stronach internetowych. W przeciwnym razie skorzystaj z oferty kompetentnego organizatora weselnego, lub florysty. Zrealizowane przez nich ozdoby weselne dodadzą szyku każdemu pomieszczeniu. Zapłacisz niedużo, a skutek będzie cudowny. Możesz dopasować kompletną dekorację kościoła i sali, lub też indywidualne ozdoby np. bukiety na stołach, szykowną zastawę, czy chociażby dekorację samochodu ślubnego. Umów się na spotkanie z osobą tworzącą dekoracje ślubne i zaprezentuj jej własne plany. Zaufaj nam, nie zawiedziesz się.

Zostało jedynie kilka dni do Twojego wesela. Atmosfera zaczyna robić się gorąca. a Ty powoli czujesz dobrze znane Ci motylki w brzuchu. Zwyczajnie nie możesz się doczekać tej cudownej chwili, gdy razem z ukochanym przyrzekniesz sobie dozgonną wierność. Żywimy nadzieję, ze obecny przewodnik pomógł Ci w przygotowaniach do wesela. Tak mało trzeba, by Twoje przyjęcie weselne było niezapomniane. Jesteśmy przekonani, że ten dzień będzie jedyny w swoim typie. Powodzenia.

Jeżeli szukasz atrakcyjnych dekoracji ślubnych, wejdź na naszą stronę internetową. Odkryj wszystkie realizacje. Być może któraś okaże się dla Ciebie idealna. Oto strona internetowa profesjonalnego organizatora wesel: Dekoracje ślubne

Strona używa cookies
Ok