Własną fryzurę ślubną będziesz wspominać przez długie lata, więc powinna być ona niezwykle niepowtarzalna. Możesz poprosić swojego fryzjera o gustowne zapięcie, pasujące do owalu Twojej twarzy, bądź też zdecydować się na wiecznie modne loczki podpięte ładną klamerką z barwną dekoracją. Najistotniejsze jest, aby Twoja fryzura na wesele była wygodna i harmonizowała się z równie ładną suknią ślubną. Jeśli masz włosy o znacznej długości, rozwiąż wodze wyobraźni – masz alternatywę wykonania ciekawej splatanki, stylowego warkocza wokół głowy, połyskujących fal oraz niezwykle modnej w tym sezonie asymetrycznej fryzury. Przy włosach o średniej długości także możesz poszaleć aczkolwiek arsenał możliwości jest bardziej ścisły. Tutaj świetnie sprawdzą się urocze koki, czy lekkie spięcia przyozdobione malutkimi błyskotkami. Elementy dekoracyjne najbardziej korzystnie prezentują się jednak na krótkich włosach. Nie jesteś w stanie wykonać z nich żadnej zawiłej fryzury, z kolei śmiało masz możliwość dobierać podkreślające Twoją urodę akcesoria.

Misję w celu znalezienia idealnej fryzury ślubnej zacznij z odpowiednim wyprzedzeniem. Przeglądaj katalogi fryzjerskie, oraz strony www, na których wypatrzysz mnóstwo inspiracji. Doradzimy Ci co jest na topie w tym sezonie. Opiszemy także jak zbudować naturalny kwiatowy wianek dla Panny Młodej – prawdziwy hit w salonach fryzur ślubnych. Znajdziesz swój fason i zauroczysz swojego Narzeczonego gustowną fryzurą ślubną. Nie będzie mógł się doczekać, aż zapewni swoją miłość tak niesamowitej kobiecie.

Zakochaj się w weselnych kokach

Ciągle w modzie ślubnej rządzą koki i górne spięcia włosów. Wyglądają efektownie na każdej głowie. Czemu Panny Młode dobierają taki model fryzury ślubnej? Prosto objaśnić ten fenomen – upięcie włosów na górze jest bardzo użyteczne i uwidocznia delikatny wygląd kobiety przyodzianej elegancką kreację ślubną. Kok to oryginalna fryzura ślubna, korespondująca z każdym typem twarzy. Spięcie włosów o długiej i średniej długości za każdym razem prezentuje się interesująco. Jakie upięcie mamy okazję Tobie polecić? Wyjątkowo ładnie prezentują się włosy spięte na górze z efektem loczków. Dekoracją do tego typu fryzury mogą być połyskujące kolczyki i makijaż z gatunku smokey eye. Inną propozycją jest luźne spięcie na środku głowy z dodatkiem pereł. Perły znakomicie uzupełniają każdą fryzurę ślubną. Następnym pomysłem jest fryzura ala Audrey Hepburn. Ta piękna aktorka wiedziała jak przyciągać mężczyzn. Tu perfekcyjnie sprawdzi się połączenie ponadczasowej fryzury ślubnej z niewielkim wianuszkiem w białym kolorze. Przejdźmy tymczasem do warkoczy i włosów rozpuszczonych.

Fryzura ślubna dla długich włosów

Już same rozpuszczone i zdrowo wyglądające długie włosy wyglądają efektownie w zestawieniu z koronkową suknią ślubną. Jeśli myślisz o drobnym dodatku, dopasuj zapinkę lub też wsuwkę z miłym kwiatowym deseniem. Masz szanse zapiąć włosy z boku, lub śpiąc je na szczycie głowy. Z długimi włosami posiadasz całe morze możliwości. Najpopularniejszą z nich jest zapewne warkocz, który jest nie tylko praktyczny ( to naprawdę wygodna alternatywa na którą decyduje się co raz więcej Panien Młodych), jak i także bardzo stylowy. Zapytaj swojego fryzjera o wykonanie standardowego warkocza francuskiego, oraz nowoczesnej plecionki naokoło głowy. Mówiąc o plecionkach, przejdźmy nareszcie do weselnego wianka z kwiatków.

Wianek z kwiatów dla Panny Młodej

Krótkie, średnie czy długie włosy – wianek prezentuje się pięknie na każdej długości włosów. To wspaniałe rozwiązanie dla dziewczyn, które wolą naturalny wygląd i interesujące akcesoria. W tym sezonie najmodniejsze są wianki ślubne z prawdziwych kwiatków, które jesteś w stanie przygotować bez niczyjej pomocy. Praca nad swoim wiankiem zajmie Ci trochę czasu, jednakże przygotujesz w ten sposób spersonalizowany wianek. Wianek na włosach Panny Młodej eksponuje młodzieńczy wygląd i wygląda naprawdę ponętnie. Na starcie dopasuj kwiaty – mogą być te które najbardziej lubisz, drobne, jak i znaczniejszych rozmiarów rośliny. Do stworzenia wianka potrzebujesz także drucików o różnych rozmiarach, nożyczek, taśmy klejącej, tektury, tasiemki i pistoletu na ciepły klej. Z większego druciku wytwarzamy pierścień i na jednym końcu zostawiamy coś w typie oczka, ażeby później móc je ze sobą powiązać (zadbaj o to, żeby dokładnie wymierzyć obwód głowy). Doklejamy do niego tekturę o pasującym nam rozmiarze i otaczamy ją ozdobną tasiemką. Następnie pora na właściwą zabawę. Naklej kwiaty w własnej konfiguracji. Złącz końcówki drucików i odczekaj chwilę aż klej wyschnie. Prawda, że urokliwy?

Każda Przyszła Mężatka myśli o cudownej fryzurze ślubnej. Wyobraź sobie ten moment, kiedy idziesz główną nawą kościoła i oczy zgromadzonych gości skupiają się na Tobie. Twój przyszły Mąż zalotnie uśmiech się z zachwytu patrząc jak kroczysz ku niemu. Ten moment nadarza się jeden raz na całe życie, dlatego dobrze jest zadbać o stylową fryzurę.

W naszym salonie fryzur ślubnych obejrzysz całe morze inspiracji na wspaniałą ślubną fryzurę. Zarezerwuj pierwszą wizytę i pokaż nam, która z nich będzie dla Ciebie odpowiednia. Zatrudnienia przez nas kreatywni fryzjerzy precyzyjnie dopasują fryzurę do Twoich oczekiwań. Pamiętaj o wcześniejszej rezerwacji. Przejdź na naszą stronę i poznaj całkowitą ofertę fryzur ślubnych: Salon fryzjerski Toruń

Strona używa cookies
Ok