Stylistyka ogrodu mówi bardzo dużo o nas samych. O stylu życia, zainteresowaniach i naturze. Jedni lubią twórczy bałagan, a kolejni czystość i harmonię. Dzisiaj mamy szansę kreowania niezwykle zróżnicowanych projektów ogrodów, przystosowanych doskonale do naszego stylu. Nieograniczone produkty, szeroki wybór roślin i ciekawe koncepcje to wizerunek współczesnego ogrodnictwa. Projektowanie ogrodów to już nie jedynie sposób na dobre zarobki. To pasja tworzenia, z którą utożsamia się co raz więcej ludzi. Co raz większa konkurencja w dziedzinie ogrodniczej wymaga od nas nie tylko fantazji, ale także wyszukiwania nowych inspiracji. Zależy nam, by własne projekty ogrodów wysuwały się spośród innych opcji.

Każda firma ogrodnicza zapewnia standardowe usługi ogrodnicze – projektowanie ogrodów, pielęgnację zieleni i systemy z zakresu kamieniarstwa. My dodatkowo możemy Wam zagwarantować naszych zaufanych projektantów, którzy zawsze starają się zrozumieć potrzeby Konsumentów. Najdoskonalsze jakościowo rośliny dostarczane przez lokalnych hodowców i oryginalne koncepcje, dzięki którym wynajdziesz w swoim ogrodzie wszystko to o czym marzysz. Ponadto proponujemy atrakcyjne ceny usług ogrodniczych, określane indywidualnie w zależności od danego projektu i aranżacji. Daj nam możliwość. zatroszczyć się o swój ogród. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy.

Projektowanie ogrodów dla wymagających

Nasza firma ogrodnicza głównie specjalizuje się w projektowaniu ogrodów. Wytwarzane przez naszych specjalistów projekty cechują się wysokim poziomem indywidualizmu i detalizmu. Chcemy, by poszczególna oferta opierała się na potrzebach Odbiorcy, z tego względu zawsze przeprowadzamy całkiem dokładną rozmowę, w trakcie której poznajemy Wasze pomysły i plany. Dobrze jest tutaj zaznaczyć, że każdy projekt wykonywany jest w specjalistycznym programie graficznym, który dobrze odzwierciedla pomysł realizacji.

W tym obszarze oferujemy trzy typy usług – zakładanie ogrodów dla osób prywatnych, projektowanie ogrodów dla firm i projektowanie ogrodów dla developerów. Każda propozycja, pomimo wielu wspólnych punktów, różni się od siebie. Pierwszy typ usługi przeznaczany jest do osób, które chciałyby wykorzystać przestrzeń wokół własnego mieszkania, lub wolne miejsce na balkonie. Projektowanie ogrodów dla klientów indywidualnych zakłada stworzenie spersonalizowanej sugestii aranżacji ogrodu (letniego i zimowego), dobór małej architektury ogrodowej, oraz wykonanie układu schematu podlewania.

Projekty dla firm i organizacji wykonywane są na prośbę właścicieli hoteli, karczm, budynków handlowych, budynków publicznych i placówek przemysłowych. Oferujemy plany zieleni wokół lokalizacji przeróżnych przedsiębiorstw, jak i projekty ogrodów miejskich, zieleńców i miejsc publicznych.

Innym rodzajem usługi jest projektowanie terenów zielonych dla deweloperów i właścicieli budynków mieszkalnych. Ładnie przygotowany ogród wokół rezydencji działa na wizerunek. inwestycji. W tym obszarze możemy zagwarantować przygotowanie planu terenu zieleni naokoło budynków wielorodzinnych, projektu placu zabaw, czy planu obszaru sportowego.

Pielęgnacja ogrodów i terenów zielonych

Zadbamy o Twój ogród o każdej porze roku. Korzystając z profesjonalnych narzędzi ogrodniczych i środków konserwacji roślin, spowodujemy, że Twój ogród zmieni się nie do poznania. Konserwacja ogrodów i obszarów zielonych polega szczególnie na koszeniu trawy, zabieraniu zanieczyszczeń, usuwaniu chwastów, podlewaniu i strzyżeniu krzewów. Dobrze jest podkreślić, że usługa pielęgnacji ogrodu dostarczana jest o dowolnej porze roku, także w chłodne dni.

Kamień ogrodowy – szeroki wybór produktów

Nasza pracownia ogrodnicza dostarcza duży wybór kamieni do ogrodu. W naszej ofercie znajdziecie między innymi grysy, otoczaki, żwiry i łupki w kilku odmianach i odcieniach. Zatrudnienia przez nas specjaliści są w stanie dodatkowo zagwarantować Wam przygotowanie projektu brył do ogrodu. Wykonujemy projekty ozdób ogrodowych, startując od drobnych skalniaków, a kończąc na powierzchniach z kostki brukowej. Pracujemy z profesjonalnym sprzętem, który upraszcza wykonanie każdego zlecenia. Zapewniamy również narzędzia i środki, które pielęgnują kamienie, nadając im ładny wygląd, nawet po kilkunastu latach.

Oryginalny ogród zwiększa wartość domu i eksponuje elegancję całej posesji. Jest to miejsce, w którym mamy możliwość odpocząć, posiedzieć z bliskimi, i spędzić czas z najmłodszymi. Ogrody spełniają niezmiernie ważną funkcję – umożliwiają bliski kontakt z naturą, który korzystnie oddziałuje na koncentrację i pomysłowość.

Nasza firma ogrodnicza oferuje takie usługi jak zakładanie ogrodów i pielęgnacja ogrodów. Wszelakie zlecenia wykonujemy w określonym czasie i z odpowiednią starannością. Długoletnie doświadczenie i kreatywność pracowników umożliwiają nam odkrycie optymalnych rozwiązań dla każdego Odbiorcy. Dobrej jakości pracownia projektowa umożliwia stworzenie komputerowych projektów graficznych. Możemy zaoferować Tobie profesjonalne usługi ogrodnicze na niezwykle wysokim poziomie.

Przejdź na naszą stronę i odkryj wszystkie usługi: ogrody toruń

Strona używa cookies
Ok