Pranie ekstrakcyjne skuteczna metoda na czyszczenie tapicerki i dywanów

Pranie ekstrakcyjne - Pranie dywanów - Pranie tapicerki - Skuteczna metoda prania dywanów i tapicerki - Odkurzacz ekstrakcyjny - Czyszczenie dywanów Warszawa - Pranie dywanów Warszawa - Pranie tapicerki Warszawa

Pranie ekstrakcyjne - Pranie dywanów - Pranie tapicerki - Skuteczna metoda prania dywanów i tapicerki - Odkurzacz ekstrakcyjny - Czyszczenie dywanów Warszawa - Pranie dywanów Warszawa - Pranie tapicerki Warszawa

Czy jesteś świadomy tego, że pranie ekstrakcyjne eliminuje stare plamy i zabrudzenia, zużywając przy tym 99% groźnych dla nas wirusów i roztoczy? Istotnie, ta efektywna technologia prania chemicznego może przywrócić miniony wygląd nawet najbardziej zaniedbanemu dywanowi, czy stojącej kanapie w pokoju gościnnym. Profesjonalna technologia moczenia zabrudzonych warstw dokładnie mówiąc wysysa brud z wewnętrznych powłok materiału. Efekty prania ekstrakcyjnego są zdumiewające – ładny zapach i lśniący wygląd mytych powierzchni. To jeszcze nie wszystko! Podaną przez nas techniką prania chemicznego masz możliwość oczyścić tapicerkę meblową, tapicerkę samochodową, dywan, jak i złożoną w piwnicy wykładzinę. Pranie ekstrakcyjne jest wielofunkcyjną formą czyszczenia pobrudzonych nawierzchni w 100% bezpieczną dla alergików. Można wspomnieć również, że pranie ekstrakcyjne nie oddziałuje negatywnie na właściwości mytych materiałów. Wręcz przeciwnie, konserwuje je na wiele lat.

Istnieje kilka firm w Warszawie zajmujących się usuwaniem zanieczyszczeń techniką prania ekstrakcyjnego. Popularną marką w tej sferze jest Pogromca Brudu. Firma zajmuje się praniem powierzchni tapicerowanych, a Konsumenci określają ją najdoskonalszą firmą piorącą w stolicy. Prawdopodobnie warto uwierzyć ich wypowiedziom. Równocześnie w tym tekście opowiemy tobie na czym konkretnie polega pranie ekstrakcyjne, które preparaty w szczególności sprawdzają się w tej metodzie i co możemy wyczyścić przy użyciu tej uniwersalnej metody. Czytajcie dalej!

Czym charakteryzuje się pranie ekstrakcyjne?

Przede wszystkim warto jest nadmienić, że technika prania ekstrakcyjnego służy do sprzątania takich powierzchni jak dywany, tapicerka meblowa, tapicerka samochodowa i wykładziny. Są to materiały szczególnie narażone na częste zabrudzenia, z tego względu tradycyjne techniki mycia nie przynoszą wymarzonych rezultatów. Aby kompletnie pozbyć się zabrudzeń z kanapy, czy dywanu powinno się przemyć nie tylko zewnętrzną warstwę materiału, ale również tą wewnętrzną. Pranie ekstrakcyjne umożliwia wnikać do wewnętrznych powłok mytych nawierzchni, co wpływa na to, że ta technika jest nadzwyczaj skuteczna. A czym się ona cechuje? W czyszczeniu ekstrakcyjnym wykorzystywane są fachowe urządzenia, zwane ekstraktorami. Takie odkurzacze ekstrakcyjne namaczają warstwy materiału środkiem dezynfekującym. Stary i zaschnięty brud zaczyna się rozwadniać, po czym maszyna wchłania go z powierzchni zapewniając ładny zapach, perfekcyjną czystość i wysoki poziom higieny. Pranie ekstrakcyjne, jako typ prania chemicznego oczyszcza nie tylko świeże zanieczyszczenia, ale także zabrudzenia, które powstały nawet wiele lat wcześniej. Po tym profesjonalnym zabiegu piorącym kanapa, czy dywan prezentują się jak nowe.

Technologia prania ekstrakcyjnego

Wyżej skrótowo przedstawiliśmy samą technikę prania ekstrakcyjnego. Teraz opowiemy Wam jak konkretnie przebiega mechanizm prania ekstrakcyjnego, jakie maszyny są eksploatowane podczas czyszczenia i jakie preparaty chemiczne są najdoskonalsze. Przed podejściem do usługi prania ekstrakcyjnego dobrze jest szczegółowo ocenić strukturę materiału i typ plam. Pozwoli to korzystniej dostosować środki czyszczące i obliczyć właściwy czas nawilżania, tak aby prany produkt nie uległ uszkodzeniu. Kolejno przechodzi się do fazy moczenia. Ten proces rozpuszcza zaschnięty brud. Następnym krokiem jest odkurzanie. Szybko po tym należy dobrze osuszyć konkretną powierzchnię. I już. Powróćmy teraz do wątku środków czyszczących i odkurzaczy ekstrakcyjnych. Tutaj prym wiedzie popularna firma Karcher, produkujące domowe i przemysłowe ekstraktory do mycia, jak i roztwory do prania chemicznego.

Jakie są plusy prania ekstrakcyjnego?

Jak już informowaliśmy na samym wstępie czyszczenie dywanów i tapicerki technologią ekstrakcyjną pozwala unieszkodliwić nawet ponad 90% niekorzystnych bakterii. Na tym jednakże nie kończą się zalety tej techniki czyszczenia powierzchni. Pranie ekstrakcyjne likwiduje przykre zapachy, na przykład zapach zwierząt domowych, czy zapach potu. Ponadto konserwuje oczyszczany materiał, orzeźwiając kolor i konstrukcję włókien. Pranie ekstrakcyjne jest mocno rekomendowane osobom z alergiami, ponieważ zwalcza roztocza i inne elementy wywołujące reakcje alergiczne. Jest to wspaniała metoda prania dywanów i tapicerki meblowej. Co raz częściej stosuje się ją także do mycia tapicerki w samochodzie, oraz odkażania powierzchni skórzanych (które są szczególnie kłopotliwe w konserwacji).

Czy zdecydowałeś się już na skorzystanie z praktycznej i efektywnej metody prania tapicerki? Planujesz ożywić swój poplamiony dywan na wiosnę? Nie ma skuteczniejszej metody prania niż pranie ekstrakcyjne. 100% satysfakcja gwarantowana. Firma Pogromca Brudu oferuje czyszczenie dywanów, tapicerki meblowej i samochodowej, a także mycie mebli ze skóry w Warszawie, w szczególności w okolicach Bielan. Dysponujemy profesjonalnymi ekstraktorami firmy Karcher i specjalistycznymi płynami myjącymi o subtelnym zapachu. Zapewniamy dojazd do Klienta i całkowitą analizę mytych nawierzchni. Jesteśmy firmą piorącą rekomendowaną przez sporą liczbę Konsumentów. Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług prania już dziś. Wejdź na stronę klikając na zamieszczony obok link: Pranie tapicerki meblowej Warszawa

Strona używa cookies
Ok