Każdy projekt ogrodu traktujemy tak jak nasi Klienci – bardzo szczególnie. Dobierając dodatki i stylizację inspiruje nas naturalność i niewymuszona elegancja. Nie stosujemy półśrodków. W naszych projektach wszystko ma być po prostu idealne. Projektowanie ogrodów to nasza pasja. Wszelkie wizje i pomysły powstają tylko i wyłącznie w naszej wyobraźni, przez co nasze ogrody są unikatowe, niecodzienne i bardzo nowoczesne.

Firma ogrodnicza której możesz zaufać.

Jako firma ogrodnicza specjalizujemy się w projektowaniu ogrodów i architekturze przestrzennej krajobrazu. W naszej pracy często wykraczamy po za określone schematy, odkrywając nowe połączenia stylów i kształtując nowe trendy w projektowaniu ogrodów. tworzone przez nas projekty są nietypowe i dokładnie dostosowane do upodobań naszych Klientów. Projektowanie ogrodów to nie jedyna specjalizacja. Zajmujemy się także analizą roślin i gleby, zakładaniem trawników, sadzeniem roślin, pielęgnacją ogrodów i tworzeniem nawierzchni z kostki brukowej. Wymagamy od siebie więcej niż od innych, dlatego świadczone przez nas usługi ogrodnicze wykonywane są zawsze w najlepszym standardzie. Bogate zaplecze maszyn i środków ochrony roślin, oraz doświadczenie w usługach ogrodniczych to główne przyczyny naszego sukcesu.

Jak wygląda projektowanie ogrodów?

Projektowanie ogrodów należy rozpocząć od poznania wymagań Klienta. W związku z tym zaraz na początku organizujemy spotkanie w trakcie którego zapoznajemy się z planami, koncepcjami i marzeniami naszych Klientów. Na pierwszej wizycie na działce Klienta, przeprowadzamy dokładne analizy chemiczne gleby, dzięki którym zdobędziemy informacje na temat możliwych do zasadzenia roślin. Wykonujemy także konieczne pomiary terenu i określamy ekspozycję działki na promienie słoneczne. Jesteśmy gotowi na rozpoczęcie projektowania. Do projektowania używamy kompleksowych programów multimedialnych. Jest to bardzo praktyczne, ze względu na możliwość szybkiego wprowadzanie poprawek. Gotowy projekt czeka na akceptację Klienta, po czym możemy rozpocząć etap zakładania ogrodu Twoich marzeń.

Dlaczego warto skorzystać z usług projektowych naszej firmy ogrodniczej?

Nasza firma ogrodnicza jest zawsze optymalnym wyborem, ponieważ nasze prace koncentrują się wyłącznie na Kliencie. Dla nas rzeczy niemożliwe nie istnieją. Każdy projekt ogrodu stanowi dla nas ciekawe wyzwanie, któremu chcemy dać radę. Naszym celem jest projektowanie ogrodów spersonalizowanych, takich, które będą w pełni zgodne z wizją Klienta. Udało nam się do teraz odnosić sukces w kreowaniu wyjątkowych projektów. Każdy ogród, który udało nam się zaprojektować wygląda jak nie z tej ziemi. Z naszą firmą możecie być pewni satysfakcji, gdyż jesteśmy kreatywni, staranni i bardzo dobrze zorganizowani.

Wszelkie niezbędne informacje uzyskasz na naszej stronie internetowej: ogrody Toruń.

Strona używa cookies
Ok