SeedArt to fachowcy w kwestii projektowania ogrodów. Tworzone przez nas prace charakteryzują się szczegółowością i nowoczesną elegancją. Projektowanie ogrodów to dla nas coś więcej niż praca. To marzenie, które się ziściło, dlatego też każdy nasz projekt jest wyjątkowy. Wykorzystujemy nietuzinkowe koncepcje i wdrażamy je w życie. Firma ogrodnicza Seedart to profesjonalizm w każdym calu.

Do naszych specjalizacji należy:

  • projektowanie ogrodów;
  • zakładanie ogrodów;
  • zakładanie trawników;
  • projektowanie i tworzenie nawierzchni z kostki brukowej;
  • pielęgnacja zieleni w ogrodzie;

Projektowanie ogrodów od A do Z

Projektowanie ogrodów to nie łatwe zadanie. Najpierw zapoznajemy się z oczekiwaniami naszych Klientów, aby dalej dobrać do nich odpowiedni styl i kolory w ogrodzie. Każdy z naszych Klientów jest inny, a tym samym wyjątkowy, dlatego też każdy, zaprojektowany przez nas ogród cechuje się indywidualizmem i oryginalnymi motywami dekoracyjnymi. Przy projektowaniu ogrodów zwracamy uwagę na takie elementy jak wiedza o roślinach i zaangażowanie w prowadzenie ogrodu, wykorzystanie przestrzeni, rozmiar i lokalizacja terenu, oraz preferencje Klientów. Szczegółowe pomiary i dokładna analiza kondycji podłoża i poziomu nasłonecznienia działki umożliwia nam zaprojektowanie ogrodu, który będzie taki, o jakim Państwo zawsze marzyli.

Prace w Twoim ogrodzie

Na etapie projektowania ogrodu powstaje jedynie wizja, która nie może doczekać się spełnienia. Zanim rozpoczniemy budowanie ogrodu dla Ciebie, korzystając z specjalistycznego sprzętu wyrównamy teren i dokarmimy glebę w niezbędne składniki odżywcze. Na przygotowanym podłożu stworzymy takie elementy ogrodu jak oczka i kaskady wodne, rabaty kwiatowe, skalniaki, mini boiska sportowe, place zabaw dla dzieci, a nawet tarasy. Tworzone przez firmę ogrodniczą SeedArt dekoracje ogrodowe bazują na naturalnych materiałach, takich jak kamień, skała, czy drewno. Tworzymy także profesjonalne instalacje wodne, dzięki którym w łatwy sposób dostarczysz swoim roślinom ogrodowym wodę, potrzebną im do odpowiedniego wzrostu. Zbudujemy Twój ogród od początku do końca i to tak szybko, jak to możliwe.

Zakładanie trawników z rolki i z siewu

Firma ogrodnicza Seedart zajmuje się także zakładanie trawników. Jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa piękny i głęboko zielony trawnik na dowolnej powierzchni – w ogrodzie, parku, na boisku sportowym, w przestrzeni miejskie, czy przed siedzibą firmy. Trawnik zakładamy na dwa sposoby – z rolki i bardziej tradycyjny, z siewu. Samodzielnie dobieramy mieszanki traw, które najlepiej przyjmą się w danym ogrodzie. Trawnik z rolki to idealna opcja dla osób, które nie będą miały czasu na bieżące podlewanie i nawożenie swojego trawnika. Natomiast trawnik z siewu to doskonałe rozwiązanie dla osób, które posiadają doświadczenie w pielęgnacji trawnika.

Projektowanie nawierzchni z kostki brukowej

Kostka brukowa to materiał budowlany, który w ostatnich latach zdobył ogromną popularność. Budowane z niej nawierzchnie są trwałe i niezwykle eleganckie. Firma ogrodnicza SeedArt specjalizuje się w budowaniu nawierzchni z kostki brukowej. Potrafimy stworzyć nawierzchnię od dowolnym wzorze i właściwie dobrać kolor do otoczenia. Stworzymy dla Państwa nawierzchnie z kostki brukowej, takie jak: podjazdy, ścieżki, drogi dojazdowe do posesji, czy posadzki w ogrodzie.

Pielęgnowanie ogrodów

Jako profesjonalna firma ogrodnicza opiekujemy się ogrodami naszych Klientów. Świadczymy usługi ogrodnicze, których celem jest pielęgnacja roślin. Dodatkowo zajmujemy się koszeniem trawy, odśnieżaniem i sprzątaniem ogrodów, a także zabezpieczamy rośliny przed mrozem w okresie zimowym. Zawsze mogą liczyć Państwo na naszą pomoc w zakresie utrzymania ogrodu.

W naszym wyposażeniu znajdują się maszyny i preparaty konserwacji roślin, dzięki którym jesteśmy w stanie świadczyć wysokiej jakości usługi ogrodnicze. Bogata wiedza w dziedzinie roślin i współpraca z lokalnymi firmami ogrodniczymi, sprawia, że tworzymy ogrody pełne wielobarwnych i zmysłowo pachnących kwiatów. Dodatkowo umiejętność oceny gleby wpływa na konkurencyjną pozycję naszej firmy. Zajmiemy się Twoim ogrodem tak jak należy

SeedArt stworzy dla Ciebie wyjątkowy ogród. Nawet po krótkiej rozmowie możemy określić Twoje oczekiwania i znaleźć dla Ciebie odpowiedni styl ogrodu. Zrealizujemy Twoje marzenia o pięknym ogrodzie. SeedArt to firma z bogatym doświadczeniem. Czerpiemy ogromną radość z pracy z naszymi Klientami. Zawsze staramy się o to, aby zaprojektowany przez nas ogród wzbudzał pozytywne emocje. Każdy nasz pomysł jest wyjątkowy, a każda realizacja inspiruje nas do dalszego działania.

Zapraszamy na naszą stronę internetową – projektowanie ogrodów Bydgoszcz

Strona używa cookies
Ok