Witaminy i minerały są szczególnie istotne dla należytego działania ludzkiego organizmu. Awitaminoza , gdyż tak inaczej określa się niedobór witamin w organizmie, może doprowadzać do tak poważnych zaburzeń i chorób jak zespół suchego oka, zmiany skórne, bóle mięśni, czy wypadanie włosów. Dużo ostrzejszymi rezultatami deficytu witamin i minerałów są dolegliwości zębów, zaburzenia narządów płciowych, a nawet spowolnienie wzrostu czy niska krzepliwość krwi. Bez poprawnej diety nasz organizm przestaje działać poprawnie.

Maszynowe przetwarzanie żywności i używanie syntetycznych substancji konserwujących doprowadziło do obniżki składników odżywczych w zjadanych przez nas produktach. Specjaliści sądzą, że dziś jabłka maja średnio 60% mniej witaminy e, niż te uprawiane przed rokiem 2000. Porównywalnie jest z innymi artykułami. Znaczy to, po porstu tyle, że jedząc nawet najzdrowsze artykuły zapewniamy sobie zbyt mało witamin i minerałów. Jak więc walczyć z słabą ilością elementów odżywczych w diecie? Na ratunek przychodzą nam suplementy diety, które uzupełniają niedostatki witamin, pomagają wyszczupleć i co więcej eliminują takie bakterie jak choćby Helicobacter Pylori. Preparaty takie jak Pyloxim, czy Power Si krzem organiczny, to naturalne mieszanki które warto jest trzymać w prywatnej kuchennej apteczce.

Jak uchronić się przed niedoborem krzemu, witaminy D i witaminy B12?

Z upływem czasu tracimy co raz więcej elementów odżywczych niezbędnych do normalnego funkcjonowania. Aczkolwiek mechanizm starzenia się naszego ciała nie jest jedynym czynnikiem braku witamin i minerałów. Nerwy w pracy, nieodpowiednia dieta, a nawet codzienne uprawianie sportów sa w stanie przyczynić się do utraty ważnych dla naszego zdrowia elementów. Krzem, witamina D i witamina B12 to mikroelementy szczególnie istotne dla naszego organizmu. Ilość krzemu rzeczywiście minimalizuje się razem z z upływem lat. Ubytki tego mikroelementu mogą wywoływać problemy kości i stawów, nadmierne wypadanie włosów, starzenie się i rogowacenie skóry, a także kruszenie się płytki paznokcia Niestety w rezultacie modyfikowania produktów jadalnych ograniczono zawartość krzemu w żywności. Suplement diety Power Si z kwasem ortokrzemowym umożliwia wyrównanie ilości krzemu w organizmie.

A co z witaminami? Analizy pokazują, że ponad połowa Polaków ma niedostatki witaminy D, którą w naturalny sposób dostarcza nam słońce. Deficyt witaminy wywołuje zaniżenie odporności, natężenie ryzyka cukrzycy i reumatyzm. Mimo, że jest ona dostępna w tak entuzjastycznie jedzonych przez nas rybach, jak łosoś, tuńczyk czy makrela, dopiero przyjmowanie kapsułek z witaminą D całkowicie dopełni jej ubytki. Z kolei witamina B12, która jest strażniczką zdrowia psychicznego, chroni nas przed anemią, depresją, przeciążeniem mięśni, zmniejszonym ciśnieniem krwi, jak i przed chorobami oczu. Niedobory tej witaminy są najczęściej wywołane przez zbyt niewielką ilość jedzonego mięsa i produktów mlecznych. Starannie zracjonalizowana dieta i spożywanie witaminy B12 w pigułkach spowoduje, że będziemy cieszyć się świetnym samopoczuciem na długi czas.

Suplementy diety kontra bakterie

Owszem, poszczególne suplementy diety są w stanie usuwać szkodliwe dla naszego organizmu bakterie, tak jak dla przykładu Helicobacter Pylori. Nosicielami tejże bakterii jest w Polsce ponad połowa ludności. Helicobacter jest w stanie wywoływać tak niebezpieczny uszczerbek na zdrowiu jak wrzody żołądka, czy rak żołądka. Ta bakteria może być wyeliminowana tylko jednym przeciwciałem – immunoglobuliną IgY, dostępną w preparacie Pyloxim, określanym także jako Pylox. Ten suplement diety został skomponowany w Japonii, gdzie przeprowadza się bardzo specjalistyczne badania nad zwalczaniem Helicobacter Pylori.

Preparat wytwarza się w bardzo nadzwyczajnym procesie. Na początku podaje się unikatowy antygen do układu krwionośnego określonego gatunku kury. Składane przez kury jajka wzbogacone są o powieloną porcję przeciwciał, które zostają kolejno odseparowane. W ten sposób tworzy się immunoglobulina Y, która po spożyciu przedostaje się do jamy brzusznej. Przebywające tam bakterie Helicobacter odklejają się od ścian żołądka i zostają kompletnie usunięte. Pyloxim to absolutnie naturalny preparat i idealne dopełnienie codziennej diety.

Suplementy diety wpływają nie tylko na nasze zdrowie, ale także na samopoczucie. Uzupełniają niedostatki witamin, zwalczają niekorzystne bakterie i umożliwiają zgubić niepotrzebne kilogramy. W dzisiejszych czasach suplementy diety są odpowiedzią na obniżającą się porcję witamin i minerałów w produktach jadalnych. Wartości odżywcze w owocach i warzywach są zdecydowanie mniejsze niż dwie dekady temu. Jest to efektem nie tylko zmian środowiskowych, ale przede wszystkim syntetycznych substancji do nawożenia roślin stosowanych w gospodarstwach rolnych. Warzywa i owoce są w dzisiejszych czasach hodowane na dużą skalę, co wpływa na ich właściwości i smak. Spożywanie zdrowych dań nie uzupełnia dobowego zapotrzebowania na elementy odżywcze. Z tego względu istotne jest stosowanie witamin i pierwiastków w formie suplementów diety, by nasycać się dobrym zdrowiem na długi czas.

Środki Pyloxim i Power Si dostępne są w sklepie online www.medycynanaturalna.pl. Zatroszcz się o własne zdrowie i doskonałą sprawność. Klikając w zamieszczony obok link odnajdziesz naturalne preparaty dla zdrowia i urody:Pyloxim

Strona używa cookies
Ok