Ekrany LED – rewolucja w dziedzinie technologii

Popularność ekranów LED jest związany z nowoczesnymi formami reklamy. Zmiany jakie możemy zaobserwować w marketingu spowodowały, że wielkoformatowe ekrany LED określane są liderem w technologii wizyjnej na całym świecie. Już dziś nieodłącznym elementem rozrywki na wysokim poziomie są nowoczesne ekrany LED, wyposażone w wydajne diody świecące milionem żywych kolorów. Na żadnej imprezie nie może zabraknąć ekranów diodowych, które umożliwiają nam wyświetlanie filmów, zdjęć, animacji i reklam w najwyższej, możliwej jakości. Nasza firma może zaoferować zewnętrzne ekrany LED i wewnętrzne ekrany LED w atrakcyjnej cenie i testowanej przez specjalistów wydajności.

Ekrany LED to urządzenia wizyjne , które dostępne są w różnych konfiguracjach. W zależności od potrzeb mogą być zainstalowane na stałe, lub jednorazowo, na każdej imprezie, nawet w trudnych warunkach pogodowych. Każdy ekran diodowy złożony jest z osobnych elementów, które połączone razem tworzą kompletny wyświetlacz diodowy RGB, lub SMD. W związku z zastosowaniem technologii LED, są w stanie wyświetlać obraz w wysokiej jakości, dobrze widoczny w w ciemności, jak i przy dużym natężeniu światła dziennego. Nasze ekrany LED są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, na oddziaływanie jasnego światła, wilgoć i kurz.

Zewnętrzne ekrany LED cechują się wyższą wartością parametru luminancji, który wynosi od 3500 cd/m² do 12000 cd/m². Jest to spowodowane oddziaływaniem na obraz promieni słońca, które mogą wpłynąć na zły odbiór wyświetlanej treści. Właściwość parametru luminancji dla wewnętrznych ekranów LED jest niższa i wynosi od 500 cd/m² do 1500 cd/m².

Ekrany LED to doskonałe rozwiązanie na imprezy masowe. Idealnie sprawdzają się także w roli nośnika reklamy. Umieszczane przy ruchliwych ulicach gwarantują wzrost popularności reklamowanych na nich produktów. Nasza firma, jako producent ekranów LED, tworzy produkty jedynie z zaufanych i solidnych części, dzięki którym nasze ekrany doceniane są przez wielu odbiorców. Sprawdź nasze produkty i dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Wejdź na naszą stronę i poznaj szczegółową ofertę – ekrany LED

Strona używa cookies
Ok