Sala zabaw, czy samodzielna organizacja – poradnik po urodzinach dla dzieci.

Zorganizowanie urodzin dla dzieci to nie lada wyzwanie. Myślimy, że nasze maluchy nie są wymagające, aczkolwiek w temacie swoich urodzin są przeważnie bardzo uparte. Oryginalne pomysły są mile widziane, tak jak atrakcyjne zabawy i paczka kolegów i koleżanek, z którymi jubilat przeżyje ten jedyny taki dzień w roku. Rodzice mogą wybierać, czy zorganizować urodziny dla dzieci w sali zabaw, czy w zaciszu własnego domu. Dobrym pomysłem jest również zorganizowanie imprezy w znanej restauracji, w której animatorzy zadbają o rozrywkę dla dzieci. W internecie możemy znaleźć wiele ciekawych pomysłów na urodzinowe dekoracje, smaczne torty, czy interesujące zabawy. Dziś jesteś w stanie przy niewielkich kosztach zorganizować dla swojego malucha urodziny jak z bajki. Jeżeli impreza urodzinowa Twojego dziecka zbliża się w szybkim tempie, a Ty nadal masz pojęcia co począć, przeczytaj nasz poradnik po urodzinowych atrakcjach. Proponujemy najlepsze urodzinowe rozwiązania i modne inspiracje dla rodziców.

Pomysły na urodziny dla dzieci w domu

Możliwości na zrobienie urodzin dla Twojego dziecka w domu są ogromne. Potrzebna jest szczypta wyobraźni, trochę czasu i sprawne ręce do pracy. Dzisiaj urodziny dla dzieci możesz przygotować sama, gdyż wiele sklepów proponuje gotowe produkty. W sieci znajdziesz wiele pomysłów na ciekawe ozdoby do domu, słodkie przekąski dla najmłodszych i niczym nieograniczone zabawy. Lecz przejdźmy do konkretów. Pomyśl co Twoje dziecko uwielbia najbardziej. Czy pasjonuje się historią? Czy chciałoby zostać astronautą czy modelką?Czy może lubi spędzać czas w kinie? Dopasowanie tematyki imprezy urodzinowej do pasji Twojej pociechy to pierwszy krok do sukcesu. Zaplanuj zabawy pod kątem pasji Twojego dziecka i stwórz fajne nagrody. Przecież każdy lubi małe prezenty. Zastanów się jak zaaranżować stolik dla gości i jakie przekąski przygotować. W popularnych sklepach z artykułami papierniczymi kupisz kolorowe nakrycia, które po skończonym przyjęciu możesz zutylizować, oszczędzając dużo czasu na myciu naczyń. Znajdź w swojej miejscowości sklep oferujący kostiumy na wynajem, lub sama uszyj kilka strojów, w których dzieci będą się bawić. A co z dekoracją mieszkania? Jeżeli masz dostęp do kartonów, jesteś w stanie szybko zbudować pałac dla księżniczek, lub samochód dla małych rajdowców. Nie zapominaj, że przygotowania zajmują trochę czasu, dlatego też w miarę możliwości nie zostawiaj ich na ostatnią chwilę. Przygotowanie urodzin dla dziecka w domu to atrakcyjna cenowo opcja. Jeśli jednak Twoje możliwości finansowe są większe i nie starczy Ci czasu by przygotować imprezę urodzinową dla dzieci w domu, idealną opcją będzie dla Ciebie sala zabaw.

Sala zabaw – mnóstwo atrakcji w jednym miejscu.

W większości sal zabaw zamontowana została konstrukcja, w której dzieci odkryją takie atrakcje jak baseny z kolorowymi piłeczkami, zjeżdżalnie, korytarze do wspinaczki, czy mini strzelnice. Każda sala zabaw oferuje także tematyczne sale urodzinowe, z których można wybrać tą najbardziej pasującą do zainteresowań malucha. Dużym walorem zrobienia urodzin dla dziecka w sali zabaw jest fakt, że rodzice mogą przez cały dzień odpocząć, lub zająć się swoimi obowiązkami. W sali zabaw pracują animatorzy, którzy gwarantują maluchom rozrywkę i bezpieczeństwo. Zajmują się oni opracowaniem planu przyjęcia urodzinowego, który jest dokładnie omawiany z Klientem. Podczas trwających już urodzin prowadzą wszelkie zabawy i dbają o bezpieczeństwo dzieci na sali. Przeważnie każda sala zabaw zaopatrzona jest kawiarnię, lub mini kuchnię, oferującą zdrowe obiady dla najmłodszych. Jeżeli nie ma ona dostępu do kuchni, w takiej sytuacji proponuje potrawy z zaprzyjaźnionej firmy. Organizując urodziny dla dzieci w sali zabaw masz gwarancję kompletnej i rzetelnej obsługi przyjęcia. Takie ośrodki gwarantują najwyższy poziom higieny i bezpieczeństwa, dlatego też nie musisz się martwić o komfort swojego dziecka i jego gości.

Jakie zabawy zorganizować na urodzinach swojego dziecka? Najlepsze zabawy urodzinowe

Propozycji zabaw urodzinowych jest mnóstwo. Możesz korzystać z wszystkim znanych atrakcji, takich jak chowany i ganiany, lub ożywić nie co przyjęcie, przygotowując pokaz mody dla dziewczynek, lub poszukiwanie skarbów dla chłopców. Wszystko zależy od tego, czym Twoje dziecko się pasjonuje. Jeżeli Twoja córka lubi oglądać bajki o księżniczkach, zorganizuj dla niej bal. Dziewczynki i chłopcy będą mogli przebrać się w kostiumy rodem z średniowiecza, które dla nich wypożyczysz lub uszyjesz. Przy użyciu kartonu, lub strojąc wnętrze swojego salonu, stwórz salę balową na miarę królewskich zamków. Pokaż maluchom jak wygląda taniec i po prostu włącz wybrane utwory. Maluchy na pewno sobie poradzą. Możesz także zorganizować
zabawę w poszukiwanie utraconego pantofelka, na zasadach zabawy ciepło\zimno.

Dla chłopców najlepiej jest zorganizować zabawy z gatunku Piraci z Karaibów. Stwórz legendę i narysuj dla każdego maluchów sekretną mapę. Ukryj skarb w swoim domu, ogródku, lub w pobliskim parku. Możesz przygotować zabawę w podchody, w trakcie których dzieciaki będą wypełniać kolejne zadania, wskazujące im drogę do celu. Dla nie co starszych dzieci proponujemy zabawę w geocaching. Musisz tylko schować gdzieś konkretny przedmiot i ustawić jego koordynaty na urządzeniu gps. Urządzenie poprowadzi dzieci do celu, a one spędzą aktywnie znaczną część dnia. Dobrym rozwiązaniem jest również magiczny spektakl, podczas którego dzieciaki nauczą się kilku karcianych sztuczek.

Zdecydowałaś się już co jest dla Ciebie najkorzystniejsze – sala zabaw, czy urodziny dla dzieci w domu? Pamiętaj, że przy wyborze liczy się zadowolenie Twojego dziecka. Jeżeli odpowiednio zaplanujesz jego urodziny, nie będzie ważne czy realizowane są one w domu, czy w atrakcyjnej sali zabaw.

Jeżeli jednak sala zabaw jest dla Ciebie korzystniejszym rozwiązaniem, zapraszamy na stronę www sali zabaw w Poznaniu. Od wielu lat organizujemy urodziny dla dzieci w różnym wieku. Gwarantujemy najlepszych opiekunów, wspaniałe rozrywki i pyszne posiłki. Gwarantujemy, że Twoje dziecko wyjdzie od nas uśmiechnięte!

Żeby wejść na naszą stronę naciśnij ten link: urodziny dla dzieci.

Strona używa cookies
Ok