Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Profesjonalny Dj na wesele

Czy razem myślicie o tak wspaniałym pierwszym tańcu, że goście padną z wrażenia i długo go nie zapomną? O atmosferze przesiąkniętej tajemnicą, podziwie w oczach najdroższych wam osób oraz swoich? Jeśli Wasza odpowiedź jest pozytywna, z pewnością potrzebujecie wytwornicy urokliwych chmur.

Ślub stanowi jeden spośród najistotniejszych etapów w życiu – nie możemy temu zaprotestować. Jakiekolwiek przygotowania muszą być „dociągnięte” do końca, bo nikt nie zamierza zaznać w takiej sytuacji jakichś uciążliwości połączonych, przykładowo z nietaktem pijanego dj’a, brzydkim tortem weselnym czy nienasyconymi gośćmi ze względu na brak dań. Jeżeli uzgodniliśmy, że na naszym weselu będzie dj, musimy znacznie wcześniej zarezerwować sobie u niego termin, podyskutować o tym, czego od niego oczekujemy podczas tej szczególnej okazji, podpisać umowę (która zawiera wszystkie detale), podtrzymywać z nim bezpośredni kontakt (najlepiej, żeby był dostępny przez całą dobę) oraz co równie istotne – określić zawczasu scenariusz przyjęcia. Idealnie jest jeżeli zjawi się on na nim o wiele wcześniej, aby zorganizować wszystkie atrakcje. Zawodowy dj nie tylko zadba o przyjemną oprawę muzyczną, lecz jeszcze przeprowadzi całą imprezę zapełniając ją oryginalnymi grami, tańcami integracyjnymi oraz naturalnie właściwą porcją humoru.

Pierwszy taniec „w chmurach”

By pierwszy taniec nabrał wyjątkowego charakteru, warto zdecydować się na wytwornicę dymu ciężkiego. Dzięki niej będziemy tańczyć w nieprzeniknionych, widowiskowych chmurach wznoszących się przy ziemi. Funkcjonowanie wytwornicy polega na chłodzeniu dymu, a następnie wydmuchiwaniu go w kierunku ziemi. W aparaturze musi znajdować się pokruszony lód albo wkłady suchego lodu o wadze od 4 do 8 kilogramów. Wytwornica dymu zaznaczy większość efektów wizualnych i sprawi, że ten wieczór będzie naprawdę magiczny. Jeżeli poszukujemy takiego przyrządu na swoje wesele, powinnyśmy zajrzeć na stronę dj’a Robby’ego. Jeśli zdecydujemy się na niego jako na realizatora scenerii muzycznej można liczyć na spektakularny taniec wzorem z filmu „Nieodparty urok” (grają w nim Sarah Michelle Gellar oraz Sean Patrick Flanery). Można także wpisać w wyszukiwarkę wyrażenia „Ciężki dym Warszawa” i wyszukać w efektach oferty wynajmu takiej wytwornicy. Jest idealna na każdego typu uroczystości okolicznościowe, na przykład:

  • dyskoteki
  • przyjęcia klubowe, np. z okazji walentynek itd.
  • przyjęcia prywatne, np. „domówki”
  • imprezy biznesowe, np. w siedzibie firmy
  • imprezy karnawałowe
  • wesela w plenerze
  • studniówki
  • inne zabawy okazjonalne, które wymagają oryginalnej oprawy wizualnej oraz dźwiękowej

Oprócz nieziemskich chmur unoszących się w czasie imprezy możemy zaznajomić się z ofertą uzyskiwania syntetycznego śniegu (piany albo baniek mydlanych), wyrzutni serpentyn oraz konfetti albo wyrzutni oraz działek CO2. Jeżeli chodzi o wytwornicę baniek mydlanych nierzadko dokupuje się fluorescencyjny roztwór UV, żeby otrzymać doskonały efekt „lśniących” baniek. Natomiast sztuczny śnieg doskonale nadaje się na dyskoteki domowe, w lokalu lub barze. Można z niego korzystać przez pełen rok, bez względu na to czy temperatura na świeżym powietrzu wynosi +25 bądź -25 stopni. Wspaniale sprawdzi się w „zimowym” programie teatrów. Na imprezach typu „Piana Party” z kolei prym będzie wieść wytwornica gęstej piany – zarówno w plenerze, jak i w barach. Wyrzutnia CO2 może być zastosowana na weselu w punkcie przełomowym, eventach lub koncertach.

Warto wypożyczyć dymownicę

Wypożyczenie wytwornicy ciężkiego dymu jest najlepszym „chwytem” na „zakamuflowanie” wszelkich defektów, jakie wypływają w czasie tańca. Chmury pokryją cały parkiet wraz z Waszymi stopami do 20 cm w górę. W ogóle nie będzie więc widać, np. kiedy jedno z was stanie towarzyszowi na stopie. Członkowie rodziny oraz przyjaciele oniemieją z wrażenia, zaś ich wzrok będzie skierowany wyłącznie na Wasze pogodne twarze wypełnione szczęściem Można niewątpliwie samemu kupić dymownicę i podszkolić się z jej obsługi. Jeśli zależy Wam jednakże tylko na tym jednym „tańcu w chmurach”, należy ją wypożyczyć wraz z obsługą. Wcale nie będziecie musieli zadręczać się, jeśli cokolwiek pójdzie nie po Waszej myśli. Zwykle wynajmujący zaopatruje ją w specjalny roztwór, który jest wliczony do ceny wypożyczenia. Trzeba wspomnieć, że zamiast typowych kostek lodu (takich, które wrzucamy do drinków) korzystniej jest wyposażyć maszynę w suchy lód. Po pierwsze jest dużo efektywniejszy, po drugie – dostarcza niewspółmiernie piękniejszy efekt, po trzecie – koszt nabycia 10-15 kg nie jest duży i sięga blisko 150 – 250 zł. Zadbajmy o to, by zapytać wypożyczającego czy udostępni nam wysokiej klasy urządzenie. Lepiej w ogóle nie decydować się na dostępniejsze „podróbki”, albowiem nie osiągniemy takiego wyniku na jaki liczymy.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej kliknij w link – Ciężki dym Warszawa

Strona używa cookies
Ok