Popularne sposoby usuwania zbędnego owłosienia

Współcześnie nie tylko panie rozmyślają o tym, aby posiadać wspaniałe, zdrowe i perfekcyjnie delikatne ciało. Częstokroć nie pamięta się o takie kwestii, iż mnóstwo napływowych przedsiębiorstw dostarcza kosmetyki dla przedstawicieli silnej płci, w tym kredki do oczu, pomadki lub podkłady. Panowie mają sposobność selekcjonować spośród wielu trików do wydobywania indywidualnej urody. A co tak naprawdę dzieje się w przedmiocie depilacji? Faceci, którzy wykonują szczególne sporty, a poniekąd muszą zakładać na siebie specjalne kostiumy m in. wyścigów na rowerach bądź w trakcie zawodów pływackich, są przymuszeni do epilowania pewnych partii sylwetki. Szosowcy muszą obligatoryjnie golić całe kończyny, natomiast wodniacy – włosy z głowy oraz pierś Z jakich metod mogą korzystać? Absolutnie z wszelakich dostępnych w drogeriach. Sylwetkę muszą golić przy użyciu jednorazowych maszynek, wosku oraz specyficznych balsamów. Jest to połączone niemniej z pewnymi uciążliwościami. W szczególności z czasochłonnością i regularnym odtwarzaniem opisanej procedury. Czy funkcjonują inne środki na usunięcie nadmiernego owłosienia?

Laserowe usuwanie owłosienia

Przedstawicielki płci nadobnej raz za razem umawiają się na zabiegi depilacji laserowej, bo ma ona niesamowicie dużo walorów. Po pierwsze – po kilku sesjach nie trzeba już absolutnie denerwować się niepożądanym owłosieniem depilacja laserowa uszkadza je na zawsze. Po drugie – kuracja jest bez dwóch zdań wygodny i nie powoduje żadnej bolesności. Po trzecie – bynajmniej nie trzeba na niego wydawać masy pieniędzy starczy tylko parę wizyt. I ostatnie – przypuszczalnie najistotniejsze – koniec z domową depilacją. Dlaczego więc wcale nie mieliby z niej korzystać {mężczyźni?|panowie?|faceci?|dżentelmeni?} Mnóstwo spośród nich jest zaciekawionych zmianami w sprawie mody oraz urody. Kupują nie jedynie klasyczne maski do pielęgnacji skóry twarzy, lecz także bardziej luksusowe „specjały”. Laseroterapią możemy nie tylko zwalczać niepożądane włoski, lecz także usuwać nadmierną produkcję potu. Dżentelmeni mogą w takim przypadku pozbyć się włosków na pośladkach, wrastających włosków w obszarach miłosnych z jakimi nieraz mają problem panie bądź nieładnych włosów z paluchów u stóp. Ci, którzy narzekają na bujne owłosienie na plecach, też bezproblemowo oraz efektywnie mają możliwość się go pozbyć.

Czego nie robić przed depilacją laserową

Na początku powinno się bezwarunkowo zetknąć się ze specjalistą kosmetologiem, który obejrzy wygląd naszej skóry, zdefiniuje jej rodzaj i usunie przeciwwskazania. Wówczas otrzymamy dosyć wyczerpującą listę tyczącą się tego, czego w żadnym przypadku nie możemy podejmować przed zabiegiem i z jak długim wyprzedzeniem czasowym. Uniwersalne wytyczne są następujące:

Przed jakimkolwiek zabiegiem należy dokładnie oczyścić skórę. Nie można nanosić na nią perfumowanych balsamów, bronzerów i różnorodnych kosmetyków. Skóra ewidentnie musi być ogolona, z wykluczeniem malutkiego obszaru. Kosmetyczka przysunie w to miejsce specjalistyczne urządzenie stosowane do pomiaru wyróżników włosów. Skóra bynajmniej nie może być zaczerwieniona bądź mocno przesuszona. Na 4 tygodnie przed zabiegiem nie powinno się stosować automatycznych strategii likwidowania owłosienia, np. wosku bądź maszynek elektrycznych.

O innych zaleceniach przed zabiegiem na pewno poinformuje nas kosmetyczka. Każda skóra jest szczególna, posiada inne potrzeby i powinniśmy wyznaczać swoistą pielęgnację. Z tej przyczyny trzeba dopasować cechy lasera, żeby absolutnie nie było żadnych dotkliwych rezultatów, przykładowo oparzeń. Realizuje się to za pośrednictwem głowicy Skintel. Czyta ono stan aktywnej melaniny w naskórku i skórze właściwej i na tej podstawie wytycza moc wiązki laserowej. Podczas epilacji mamy szansę się rozluźnić, bowiem absolutnie nie ma jakiegokolwiek niebezpieczeństwa, że powstaną nieestetyczne rany albo pozostałe skazy.

Możemy przeprowadzić zabieg epilacji laserowej na oliwkowej skórze

Wszystko jest uwarunkowane tym, z jakiego konkretnie urządzenia będzie korzystał konkretny gabinet kosmetyczny. Epilacja brązowej skóry jest możliwa od kilkunastu miesięcy dzięki nowatorskiemu laserowi Palomar Vectus. Wiązka światła jest przystosowywana jednostkowo, natomiast do skóry w pierwszej kolejności przybliża się część badającą. Zagrożenie oparzeń na pewno absolutnie nie istnieje. Jest szansa w takim przypadku umówić się na spotkanie do kosmetologa w jakimkolwiek terminie. Oliwkowa skóra jest przeciwwskazaniem w przypadku reszty urządzeń, które nie są tak skuteczne i korzystają z starodawnej technologii redukowania niepotrzebnego owłosienia.

Epilacja z użyciem lasera jest bez wątpienia znakomitym planem dla wszystkich przedstawicieli silnej płci, którzy chcą pozbyć się zbytniego owłosienia z klatki piersiowej bądź okolic pośladków. Obecnie bierze się pod uwagę bowiem komfort egzystowania. Skoro coś nas irytuje, a usunięcie „owego czegoś” w ogóle nie ma żadnych niemiłych konsekwencji zdrowotnych, wolno się na to spokojnie zdecydować. Jeśli chcesz poczytać dużo więcej o tej terapii, wejdź w ten odnośnik – Depilacja

Depilacja Toruń

Strona używa cookies
Ok